10 lat w Polsce


 To już 10 lat… ale jak dziś pamiętamy nasze emocje, nadzieje i obawy związane z rozpoczęciem działalności jako szkoła żeglarska!   Dziękujemy Wam za to, że byliście tam z nami! Za wszystkie chwile jakie razem spędziliśmy na kursach, rejsach żeglarskich i wyprawach nurkowych.
 W ciągu tych lat odnieśliśmy wiele sukcesów jakimi możemy się dziś pochwalić ale bez Waszego zaufania tak daleko byśmy nie doszli.

Skoro o sukcesach mowa….

rya w polsce-kopiaWypromowaliśmy RYA w Polsce! Tak, to właśnie my jesteśmy pierwszym i przez wiele lat jedynym w naszym kraju RYA Training Centre!

 


 

strona 24W styczniu 2005 roku zorganizowaliśmy pierwsze kursy żeglarskie!  Wprowadzone na polski rynek kursy RYA SRC pozwoliły nam na zdobycie pierwszego kawałka Waszych serc…


Ale na tym nie poprzestaliśmy!

Nasza pasja do sportów wodnych pozwoliła nam połączyć żeglowanie z nurkowaniem. Na dzień dzisiejszy w obu dziedzinach prowadzimy kursy do stopni instruktora!


DSCN3256Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo do naszej oferty wprowadziliśmy kursy EFR i ITR.


W ciągu 10 lat przeszkoliliśmy kilka tysięcy osób w kursach żeglarskich i nurkowych z naszej oferty, w tym:

- kilkudziesięciu Yachtmasterów!

- kilku instruktorów!

- wiele osób w programach „Od zera do Bohatera


Od lat organizujemy dla Was rejsy po wszystkich akwenach Świata

Na naszym jachcie regatowym S/Y Scaramouche braliśmy udział w wielu wyścigach regatowych, w tym w jednym z najbardziej prestiżowych: Rolex Fastnet.


Nieskromnie prosimy o więcej…

 Z pozdrowieniami 
Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych

Skontaktuj się z nami:

Darek
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

Napisz do nas

Poznajcie opinie o nas

Wybrane rejsy i wydarzenia


Zapraszamy na Kurs Radiooperatora RYA SRC. Szkolenie to składa się z dwóch części: internetowej, gdzie sami udzielacie odpowiedzi w formularzu on-line i praktycznej, podczas której przećwiczycie istotne zagadnienia i zdacie egzamin. 
Czytaj dalej >>>  


Majówka... jak nie w Chorwacji to gdzie? Będzie kolorowo, smacznie i słonecznie! Żeglować będziemy na zwinnym jachcie Oceanis 36. Czy dołączysz do załogi?
Czytaj dalej >>>  

Indywidualne Techniki Ratownicze. Czy jest to kurs dla Ciebie? Nie! …. to znaczy nie tylko dla Ciebie… ten kurs jest dla Wszystkich!
Czytaj dalej >>>  

 

Jesteśmy tu i tam…

Odwiedź nasz kanał YouTube

Maciek C. IMG_8630 (376)
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube