Sail-Excalibur RYA Training Centre

10 lat w Polsce


 To już 10 lat… ale jak dziś pamiętamy nasze emocje, nadzieje i obawy związane z rozpoczęciem działalności jako szkoła żeglarska!   Dziękujemy Wam za to, że byliście tam z nami! Za wszystkie chwile jakie razem spędziliśmy na kursach, rejsach żeglarskich i wyprawach nurkowych.
 W ciągu tych lat odnieśliśmy wiele sukcesów jakimi możemy się dziś pochwalić ale bez Waszego zaufania tak daleko byśmy nie doszli.

Skoro o sukcesach mowa….

rya w polsce-kopiaWypromowaliśmy RYA w Polsce! Tak, to właśnie my jesteśmy pierwszym i przez wiele lat jedynym w naszym kraju RYA Training Centre!

 


 

strona 24W styczniu 2005 roku zorganizowaliśmy pierwsze kursy żeglarskie!  Wprowadzone na polski rynek kursy RYA SRC pozwoliły nam na zdobycie pierwszego kawałka Waszych serc…


Ale na tym nie poprzestaliśmy!

Nasza pasja do sportów wodnych pozwoliła nam połączyć żeglowanie z nurkowaniem. Na dzień dzisiejszy w obu dziedzinach prowadzimy kursy do stopni instruktora!


DSCN3256Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo do naszej oferty wprowadziliśmy kursy EFR i ITR.


W ciągu 10 lat przeszkoliliśmy kilka tysięcy osób w kursach żeglarskich i nurkowych z naszej oferty, w tym:

- kilkudziesięciu Yachtmasterów!

- kilku instruktorów!

- wiele osób w programach „Od zera do Bohatera


Od lat organizujemy dla Was rejsy po wszystkich akwenach Świata

Na naszym jachcie regatowym S/Y Scaramouche braliśmy udział w wielu wyścigach regatowych, w tym w jednym z najbardziej prestiżowych: Rolex Fastnet.


Nieskromnie prosimy o więcej…

 Z pozdrowieniami 
Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube