Sail-Excalibur RYA Training Centre

Ateny-Palermo-Majorka

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w rejsie morskim, który planujemy w maju 2015.

Będziemy żeglowali poprzez najpiękniejsze zakątki Morza Śródziemnego.

Gdzie: Kiedy: Na czym: Za ile: Dodatkowe koszty: Dostępność:
Ateny – Palermo 08 – 18.05.2015 Lagoon 420 – PLN   (czarter jachtu)  Kasa jachtowa Dojazd  rejs zakończony
Palermo – Majorka 18 – 28.05.2015 Lagoon 420 – PLN   (czarter jachtu)  Kasa jachtowa Dojazd rejs zakończony
Dokładny opis tego rejsu znajdziesz TUTAJ

 

Oto mapa trasy naszego dwuetapowego rejsu:

 

Rejs Ateny-Majorka


ETAP I 08.05.2015 – 18.05.2015 Ateny Palermo

Opis: Zaczynamy w Atenach – centrum życia politycznego starożytnej Grecji. Planujemy przejście spektakularnym Kanałem Korynckim aby następnie pożeglować wśród górskich krajobrazów Zatoki Korynckiej i dotrzeć do wspaniałych Wysp Jońskich. Tu zatrzymamy się na chwilę przed najdłuższym odcinkiem na Morzu Egejskim. Akwen ten  daje niczym nieograniczone możliwości, oferując żeglarzom wspaniałe doznania z żeglugi na otwartych wodach. Następnie dopłyniemy do południowych wybrzeży Włoch i obierzemy kurs na Cieśninę Mesyńską. Tam czeka nas cudowna przeprawa wzdłuż północnego wybrzeża Sycylii aby na jej końcu zarzucić kotwicę w Palermo.

ETAP II  18.05.2015 – 28.05.2015 PalermoMajorka

Opis: Etap II naszego rejsu po najpiękniejszych zakątkach Morza Śródziemnego zaczyna się w Palermo – mieście będącym esencją gorącej Sycylii.  Stamtąd ruszamy prosto na Sardynię – prawdopodobnie najpiękniejszą wyspę Morza Śródziemnego.  Znajdziemy tu mnóstwo małych portów i malowniczych, często niezaludnionych zatoczek. Przepłyniemy przez turkusowe wody Archipelagu La Maddalena, by na chwilę zatrzymać się na Korsyce i zobaczyć spektakularne Boniffacio położone na wysokich prawie pionowych, lśniących w słońcu wapiennych skalach. Po tych wspaniałych widokach czeka nas dwudniowa przeprawa przez sam środek Morza Śródziemnego. Odwiedzimy czarującą, prawie nie tkniętą współczesnością Minorkę wąskim przejściem wpłyniemy do naturalnego portu  w Mahón. Stąd już blisko na Majorkę – królową Balerów gdzie zakończymy naszą przygodę.

Na czym…..

Katamaran Lagoon 420 to bardzo komfortowy jacht. Oferuje 4 dwuosobowe kabiny każda posiadająca własną kabinę prysznicową i wc, w pełni wyposażona kuchnia, ogromny salon.  Cóż chcieć więcej?

Dojazd……

Greckie linie maja fajną ofertę z Warszawy do Aten,  dolatujemy też bez problemu z wielu miejsc w Polsce.

Do Trapanii latają tanie linie lotnicze m.in. z Warszawy, dobre połączenie oferują tanie linie z Rzymu, Bolonii, Mediolanu i Paryża.

Z Majorki można wrócić do tanimi liniami bezpośrednio do Poznania, Warszawy lub Krakowa

Za ile…. 

2600 zł – Etap I

2600 zł – Etap II

Dodatkowe koszty….

Kasa jachtowa – jedzenie, paliwo, sprzątanie

Koszty dojazdu


 

Do zobaczenia

Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych


 

Similar posts

Skontaktuj się z nami:

Darek
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

Napisz do nas

Poznajcie opinie o nas

Wybrane rejsy i wydarzenia


Szkolenie SRC. Należy pamiętać, że jest to podstawowy dokument wymagany do czarteru jachtu w Europie! Nie należysz do szczęśliwych posiadaczy tego certyfikatu? Nie czekaj! Zapisz się już dziś!
Czytaj dalej >>>  


Polinezja Francuska rejs katamaranemDlaczego Polinezja Francuska? Bo tam jeszcze nie byliśmy…. a Ci, którzy byli mówią, że jest pięknie! Tak naprawdę cokolwiek tu napiszemy będzie tylko odzwierciedleniem naszych fantazji, życzeń i oczekiwań w połączeniu z tym, co znaleźliśmy w internecie.

Czytaj dalej >>>  

indywidualne techniki ratowniczeIndywidualne Techniki Ratownicze. Czy jest to kurs dla Ciebie? Nie! …. to znaczy nie tylko dla Ciebie… ten kurs jest dla Wszystkich!
Czytaj dalej >>>  

 

Jesteśmy tu i tam…

Odwiedź nasz kanał YouTube

Maciek C. IMG_8630 (376)
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube