Ateny-Palermo-Majorka

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w rejsie morskim, który planujemy w maju 2015.

Będziemy żeglowali poprzez najpiękniejsze zakątki Morza Śródziemnego.

Gdzie: Kiedy: Na czym: Za ile: Dodatkowe koszty: Dostępność:
Ateny – Palermo 08 – 18.05.2015 Lagoon 420 – PLN   (czarter jachtu)  Kasa jachtowa Dojazd  rejs zakończony
Palermo – Majorka 18 – 28.05.2015 Lagoon 420 – PLN   (czarter jachtu)  Kasa jachtowa Dojazd rejs zakończony
Dokładny opis tego rejsu znajdziesz TUTAJ

 

Oto mapa trasy naszego dwuetapowego rejsu:

 

Rejs Ateny-Majorka


ETAP I 08.05.2015 – 18.05.2015 Ateny Palermo

Opis: Zaczynamy w Atenach – centrum życia politycznego starożytnej Grecji. Planujemy przejście spektakularnym Kanałem Korynckim aby następnie pożeglować wśród górskich krajobrazów Zatoki Korynckiej i dotrzeć do wspaniałych Wysp Jońskich. Tu zatrzymamy się na chwilę przed najdłuższym odcinkiem na Morzu Egejskim. Akwen ten  daje niczym nieograniczone możliwości, oferując żeglarzom wspaniałe doznania z żeglugi na otwartych wodach. Następnie dopłyniemy do południowych wybrzeży Włoch i obierzemy kurs na Cieśninę Mesyńską. Tam czeka nas cudowna przeprawa wzdłuż północnego wybrzeża Sycylii aby na jej końcu zarzucić kotwicę w Palermo.

ETAP II  18.05.2015 – 28.05.2015 PalermoMajorka

Opis: Etap II naszego rejsu po najpiękniejszych zakątkach Morza Śródziemnego zaczyna się w Palermo – mieście będącym esencją gorącej Sycylii.  Stamtąd ruszamy prosto na Sardynię – prawdopodobnie najpiękniejszą wyspę Morza Śródziemnego.  Znajdziemy tu mnóstwo małych portów i malowniczych, często niezaludnionych zatoczek. Przepłyniemy przez turkusowe wody Archipelagu La Maddalena, by na chwilę zatrzymać się na Korsyce i zobaczyć spektakularne Boniffacio położone na wysokich prawie pionowych, lśniących w słońcu wapiennych skalach. Po tych wspaniałych widokach czeka nas dwudniowa przeprawa przez sam środek Morza Śródziemnego. Odwiedzimy czarującą, prawie nie tkniętą współczesnością Minorkę wąskim przejściem wpłyniemy do naturalnego portu  w Mahón. Stąd już blisko na Majorkę – królową Balerów gdzie zakończymy naszą przygodę.

Na czym…..

Katamaran Lagoon 420 to bardzo komfortowy jacht. Oferuje 4 dwuosobowe kabiny każda posiadająca własną kabinę prysznicową i wc, w pełni wyposażona kuchnia, ogromny salon.  Cóż chcieć więcej?

Dojazd……

Greckie linie maja fajną ofertę z Warszawy do Aten,  dolatujemy też bez problemu z wielu miejsc w Polsce.

Do Trapanii latają tanie linie lotnicze m.in. z Warszawy, dobre połączenie oferują tanie linie z Rzymu, Bolonii, Mediolanu i Paryża.

Z Majorki można wrócić do tanimi liniami bezpośrednio do Poznania, Warszawy lub Krakowa

Za ile…. 

2600 zł – Etap I

2600 zł – Etap II

Dodatkowe koszty….

Kasa jachtowa – jedzenie, paliwo, sprzątanie

Koszty dojazdu


 

Do zobaczenia

Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych


 

Skontaktuj się z nami:

Darek
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

Napisz do nas

Poznajcie opinie o nas

Wybrane rejsy i wydarzenia

IX Targi Nurkowe Podwodna Przygoda 2018 i Nurgres odbędą się w weekend 17-18 lutego 2018 r., na EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.  Zapraszamy na profil na Facebook-uTargi odbędą się w głównej hali nr 1 (budynek główny):
17 lutego (sobota) w godzinach      10:00 – 18:00
18 lutego (niedziela) w godzinach   10:00 – 16:00
Czytaj dalej >>>  

Zapraszamy na kurs radiooperatora SRC. Szkolenie to składa się z dwóch części: internetowej, gdzie sami udzielacie odpowiedzi w formularzu on-line i praktycznej, podczas której przećwiczycie istotne zagadnienia i zdacie egzamin. 
Czytaj dalej >>>  


Majówka... jak nie w Chorwacji to gdzie? Będzie kolorowo, smacznie i słonecznie! Żeglować będziemy na zwinnym jachcie Oceanis 36. Czy dołączysz do załogi?
Czytaj dalej >>>  

Indywidualne Techniki Ratownicze. Czy jest to kurs dla Ciebie? Nie! …. to znaczy nie tylko dla Ciebie… ten kurs jest dla Wszystkich!
Czytaj dalej >>>  

 

Odwiedź nasz kanał YouTube

Maciek C. IMG_8630 (376)