Chorwacka Złota Jesień


 

4600059-chorwacja-643-428Rejs morski w Chorwacji to nasza oferta na żeglarski sezon jesienny 2016. Sprawdzimy czy tamtejsza jesień jest równie złota i piękna jak nasza polska! W podróż zabierzemy Was naszym pięknym katamaranem Alexia.


 

Trasa: Kiedy: Na czym: Za ile: Dodatkowe koszty: Dostępność:
Chorwacja katamaranem 01.10.16 – 08.10.16  Lagoon 420 1500.00 PLN (miejsce na jachcie) + transport + kasa jachtowa   CHORWACJA   wolne miejsca
Chorwacja katamaranem 08.10.16 – 15.10.16  Lagoon 420  1500.00 PLN (miejsce na jachcie) + transport + kasa jachtowa   CHORWACJA  brak wolnych miejsc

z18998092IH,Jeziora-Plitwickie--ChorwacjaTrasa będzie przebiegała według Waszych oczekiwań ale niektórych miejsc po prostu nie można ominąć.


 

Rozpoczynamy w Zadarze, stolicy najbardziej wysuniętej na północ części Dalmacji. Architektura tego miasteczka doskonale przedstawia chorwackie dziedzictwo kulturowe.


 

Niewątpliwie odwiedzimy przepiękny Park Narodowy Krka z najsłynniejszymi wodospadami Chorwacji.


 

z7471276QPodczas rejsu morskiego po Chorwacji choć na chwilę wstąpimy na wybrane z wysp Parku Narodowego Kornaty. poza sezonem letnim są one bezludnymi wyspami, ponieważ nie ma tam ani źródła wody ani prądu.


 

Zwiedzanie to nieodłączny element żeglowania ale cóż to by był za rejs, gdybyśmy nie spróbowali lokalnych specjałów! Będą mule i nie tylko!


 

Nasze rejsy morskie mają dodatkowy atut! My zwykle łączymy żeglowanie z nurkowaniem! Zakładamy, że temperatura nagrzanego letnim słońcem Adriatyku pozwoli nam na odwiedzenie chorwackiego świata podwodnego.


 

Alexia newAlexia natomiast to wspaniale wyposażony i bardzo wygodny katamaran – Lagoon 420. Wielu z tych, którzy brali udział w naszych rejsach morskich znają dobrze ten jacht. Znajdują się tam cztery przestronne 2-osobowe kabiny, każda z własną łazienką z gorącą wodą. Największą przestrzeń wygenerowano oczywiście dla salonu i kokpitu, gdzie cała załoga razem może spędzić wspaniałe chwile.


Ci, którzy chcą dowiedzieć się więcej o naszych rejsach zapraszamy do KONTAKTU.

Wspomnienia i relacje z naszych innych rejsów znajdziecie w linku poniżej

http://zeglujze.pl/category/rejsy-morskie/wspomnienia-i-relacje/


Do zobaczenia

Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych

 

Similar posts

Skontaktuj się z nami:

Darek
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

Napisz do nas

Poznajcie opinie o nas

Wybrane rejsy i wydarzenia


Ostatnia szansa na otrzymanie certyfikatu SRC przed wakacjami!!! Należy pamiętać, że jest to podstawowy dokument wymagany do czarteru jachtu w Europie! Nie należysz do szczęśliwych posiadaczy tego certyfikatu? Nie czekaj! Zapisz się już dziś!
Czytaj dalej >>>  


Zakrzówek szkolenia nurkoweLipiec 2018... Weekendy spędzisz z nami! Będziemy nurkować! Postanowiliśmy dać szansę naszym akwenom i co tydzień będziemy nurkowali w innym miejscu. Chcesz rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem? To najlepszy moment!
Czytaj dalej >>>  

Indywidualne Techniki Ratownicze. Czy jest to kurs dla Ciebie? Nie! …. to znaczy nie tylko dla Ciebie… ten kurs jest dla Wszystkich!
Czytaj dalej >>>  

 

Jesteśmy tu i tam…

Odwiedź nasz kanał YouTube

Maciek C. IMG_8630 (376)
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube