Gran Turismo 34 Flayer


Gran Turismo Beneteau Gran Turismo 34 to łódź motorowa, dzięki której poczujesz wiatr we włosach, a jednocześnie nie będziesz musiał zrezygnować z komfortu.


gran turismo 34

Nowoczesny design i materiały wykończeniowe w jasnych kolorach to atuty, które potęgują wrażenie przestrzeni w kokpicie tego jachtu motorowego.

Wygodna sofa w kształcie litery U i funkcjonalny regulowany stół, przy którym spędzać można towarzyskie wieczory z przyjaciółmi i rodziną to jego element centralny.


Wydzielona jest również doskonale wyposażona kuchnia.


Zrzut ekranu 2015-03-25 o 19.14.30

Część sypialna również posiada rozwiązania zaprojektowane z uwzględnieniem trendów dominujących we współczesnej architekturze, jest wygodna i funkcjonalna.

Podwójne łóżko, ogromna liczba szafek i schowków to rozwiązania, mające na celu zaspokoić każdą potrzebę.


Jacht wyposażony jest w łazienkę z prysznicem.


Gran Turismo 34 to luksusowy produkt od Beneteau


Zrzut ekranu 2015-03-25 o 19.16.36Duże przeszklenia i okna powodują że także we wnętrzu jachtu można w pełni cieszyć się naturalnym światłem słonecznym.

Ten Flyer swą niesamowitą zwrotność i łatwość w manewrowaniu zawdzięcza napędowi Stern Drive. Stanowisko sterownicze znajduje się na górnej prawej burcie w kokpicie. Duży panel wyposażony jest ogromną ilość sprzętu pokładowego, między innymi wielofunkcyjny wyświetlacz SIMRAS NSS 8″, Czujnik do echosondy Sonic hub, odtwarzacz MP3, wejście AUX, wejście na USB i iPOD, panel sterowania (x2) + głośniki.


Oto galeria zdjęć naszego jachtu motorowego Beneteau Gran Turismo 34


Gran Turismo 34
Polecamy serdecznie

Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych


Similar posts

Skontaktuj się z nami:

Darek
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

Napisz do nas

Poznajcie opinie o nas

Wybrane rejsy i wydarzenia


Ostatnia szansa na otrzymanie certyfikatu SRC przed wakacjami!!! Należy pamiętać, że jest to podstawowy dokument wymagany do czarteru jachtu w Europie! Nie należysz do szczęśliwych posiadaczy tego certyfikatu? Nie czekaj! Zapisz się już dziś!
Czytaj dalej >>>  


Zakrzówek szkolenia nurkoweLipiec 2018... Weekendy spędzisz z nami! Będziemy nurkować! Postanowiliśmy dać szansę naszym akwenom i co tydzień będziemy nurkowali w innym miejscu. Chcesz rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem? To najlepszy moment!
Czytaj dalej >>>  

Indywidualne Techniki Ratownicze. Czy jest to kurs dla Ciebie? Nie! …. to znaczy nie tylko dla Ciebie… ten kurs jest dla Wszystkich!
Czytaj dalej >>>  

 

Jesteśmy tu i tam…

Odwiedź nasz kanał YouTube

Maciek C. IMG_8630 (376)
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube