Sail-Excalibur RYA Training Centre

Jesteście z nami już 10 lat!


szampanTo nasze 10-te urodziny… To również Wasza rocznica! Dziękujemy za to, że byliście z nami przez te wszystkie lata.

rya w polsce-kopia

Wydaje się jakby to było wczoraj….. ale czas mijał…

Styczeń 2005 roku był niewątpliwie przełomowym momentem w naszym życiu! Założyliśmy szkołę żeglarską! Wielkie marzenie zostało zrealizowane! A to był dopiero początek!


DSCF7369Jako wychowankowie angielskiego żeglarskiego systemu Royal Yachting Association wypromowaliśmy RYA w Polsce.

Tak, to właśnie my jesteśmy pierwszym i przez wiele lat jedynym w naszym kraju RYA Training Centre!

W styczniu 2005 roku zorganizowaliśmy pierwsze kursy żeglarskie!

Wprowadzając na polski rynek jedniodniowe kursy RYA SRC dokonaliśmy na swój sposób rewolucji na polskim rynku szkoleń żeglarskich. Wieść o dwóch pasjonatach, którzy stworzyli GMDSS.pl, obiegła Polskę w tempie światła. Oczywiście mowa tu o Darku Suchomskim i Konradzie Tarasiewiczu.


Wieloletnia pasja do sportów wodnych pozwoliła nam połączyć żeglowanie z nurkowaniem i w obu dziedzinach prowadzimy kursy do stopni instruktora!

Zajęcia prowadzimy w różnych częściach  świata. Polskie jeziora mają swoje atuty… można zobaczyć na przykład zatopiony autobus… Jednak o wiele… ,,cieplej” jest podczas egzotycznych wypraw nurkowych, czy słynnych safari w Egipcie.


Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo do naszej oferty wprowadziliśmy kursy EFR i ITR. 

W ciągu 10 lat przeszkoliliśmy kilka tysięcy osób w kursach żeglarskich i nurkowych z naszej oferty, w tym:

- kilkudziesięciu Yachtmasterów!

- kilku instruktorów!

- wiele osób w programach „Od zera do Bohatera”


Od lat organizujemy dla Was rejsy po wszystkich akwenach Świata.

W naszej ofercie znajdziecie rejsy szkoleniowe na pływach. Wody Wielkiej Brytanii wspaniale nadają się do poznania takiego zjawiska pogodowego jakim są pływy. A do tego tam jest po prostu pięknie! Region Tamizy, Solent, Kornwalia…. to trzeba zobaczyć!

chorwacja 3


Wiosna, lato, jesień to idealny czas na odwiedzenie Europy… Od Grecji aż po wody basenu Morza Śródziemnego… Przejrzysta woda, zapierające dech widoki, zdrowe przysmaki regionalne i słońce…

A zima jest po to, żeby zwiedzać tereny bardziej lub mniej egzotyczne. Karaiby? Tajlandia? A może Malediwy lub Seszele? Ale jak karnawał to koniecznie na Wyspach Kanaryjskich!


Na naszym jachcie regatowym S/Y Scaramouche braliśmy udział w wielu wyścigach regatowych, w tym w jednym z najbardziej prestiżowych: Rolex Fastnet Race 2011!


I tu znów wracamy do Was!

Jesteście najlepsi… Mamy to szczęście, że w każdym z naszych projektów biorą udział tylko wyjątkowi ludzie! Zawsze okazujecie się być prawdziwymi osobowościami…. ciekawi, zdolni, cierpliwi, pomocni, pomysłowi, zabawni i pokorni, jeśli zajdzie potrzeba… a fakt Morze często wymaga wszystkich tych cech jednocześnie!


Do zobaczenia wkrótce!
Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych
Similar posts

Skontaktuj się z nami:

Darek
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

Napisz do nas

Poznajcie opinie o nas

Wybrane rejsy i wydarzenia


Szkolenie SRC. Należy pamiętać, że jest to podstawowy dokument wymagany do czarteru jachtu w Europie! Nie należysz do szczęśliwych posiadaczy tego certyfikatu? Nie czekaj! Zapisz się już dziś!
Czytaj dalej >>>  


Polinezja Francuska rejs katamaranemDlaczego Polinezja Francuska? Bo tam jeszcze nie byliśmy…. a Ci, którzy byli mówią, że jest pięknie! Tak naprawdę cokolwiek tu napiszemy będzie tylko odzwierciedleniem naszych fantazji, życzeń i oczekiwań w połączeniu z tym, co znaleźliśmy w internecie.

Czytaj dalej >>>  

indywidualne techniki ratowniczeIndywidualne Techniki Ratownicze. Czy jest to kurs dla Ciebie? Nie! …. to znaczy nie tylko dla Ciebie… ten kurs jest dla Wszystkich!
Czytaj dalej >>>  

 

Jesteśmy tu i tam…

Odwiedź nasz kanał YouTube

Maciek C. IMG_8630 (376)
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube