Sail-Excalibur RYA Training Centre

Karaiby witajcie! Już w marcu 2016


Caribbean sea and coconut palmsSezon żeglarski w Europie powoli już się kończy… patrząc za okno to chyba już się skończył.

Ofertą rejsu żeglarsko – nurkowego w marcu 2016 rozpoczynamy nowy rok na morzu.


Tutaj możesz pobrać ofertę w PDF: Oferta Karaiby 2016


Karaiby to woda mieniąca się wszystkimi odcieniami niebieskiego i srebra… Karaiby to miękki piasek w kolorze kości słoniowej… Karaiby to również fascynująca zieleń dzikiej roślinności lasu tropikalnego… Karaiby to wszystko w jednym, a do tego oblane złotymi promieniami Słońca.


 

Słońce, no cóż… świeci ono codziennie nagrzewając powietrze do temperatury 25-30°C . To samo Słońce w połączeniu z wiatrem i wodą opala naszą skórę bezczelnie przedzierając się przez wszystkie filtry jakie na siebie kładziemy…


 

A do tego czas, a raczej jego brak. Doba tam nie ma 24 godzin, tam mamy dzień lub noc…


Będziemy żeglowali…

HPIM7186Żeglowanie to oczywisty sposób na relaks w tej części świata, a luksusowy katamaran Lavezzi 40 to miejsce dla każdego. Można tu zrelaksować się zatapiając się we własnych myślach, albo po prostu poddać się hipnozie fal oceanu. Ci, którzy odpoczywają podczas wysiłku będą mogli wykorzystać stały pasatowy NE wiatr o prędkości 15 – 20 węzłów żeby pobawić się z żaglami. Niewątpliwie wszyscy będą brali udział we wspólnych rozmowach i debatach. Miejsce znajdą tu też dzieci. Te świetnie się bawią w kokpicie lub śpią, katamaran dla nich to przecież nic innego jak wielka kołyska… za to plaże to wielkie piaskownice, gdzie zabawa nie ma końca.


Choć dwa tygodnie to dużo czasu wykorzystać trzeba każdą chwilę! Możecie tu poznać wiele tajników żeglarstwa bądź praktykować zdobytą już wiedzę nautyczną.


Będziemy nurkowali…

nurkowanie KaraibyNie sposób się oprzeć tej krystalicznej głębi jaką będziemy otoczeni przez dwa tygodnie.


Rafy koralowe spotyka się już na głębokości jednego metra! Czyli tam gdzie kolory są jeszcze wyraźnie wyeksponowane.


Lista stworzeń jakie na Karaibach spotyka się pod wodą jest niezliczona…

Zaczynając od ławic korowych, złotych i w paski rybek, poprzez różnej wielkości płaszczki, na niegościnnych murenach i rekinach kończąc.


Odwiedzicie też podwodne skały i ściany, które aż prowokują zejście jak najniżej w dół.


21Przez wiele lat zdobywaliśmy zarówno doświadczenie żeglarskie jak i nurkowe ale też znajomości.     Dzięki temu będziemy mogli zabrać Was w najciekawsze miejsca na odwiedzanych wodach Wysp Karaibskich.


DSC_3507Będąc na St. Lucia wybierzemy się na wyprawę do lasu tropikalnego.


Nie można ominąć St. Vincent, to przecież miejsce gdzie sławny Kapitan Jacek Wróbel miał zawisnąć na szubienicy.


Odwiedzimy też gościnną Bequia. Na tamtejszym targu zobaczymy wszystkie rarytasy regionu.


zółwMastique to wyspa, na której bawi śmietanka z całego świata. Niewątpliwie wstąpimy tam do Basil’s Bar… a kto wie jak skończy się ta noc jeśli będzie muzyka live?


Oczywiście nie można ominąć bezludnej Tabago Cays. To tutaj mieści się rezerwat żółwi.


Nie można nie wspomnieć o regionalnych przysmakach. Oczywiście mowa tu o rybach. Można je kupić u lokalnych rybaków i szaleć w kuchni samemu… Nie sposób jednak oprzeć się lokalnym barom i restauracyjkom, które oprócz wyśmienitej kuchni kuszą rytmiczną muzyką i rumem!


lavezzi 40Jacht, na którym oferujemy miejsce to luksusowy katamaran Lipari 41.

Jest to przestronny i wygodny jacht idealny do żeglowania rekreacyjnego i rodzinnego. Jego wyposażenie zapewnia komfort żeglugi i przyjemność z mieszkania na jachcie.


Fountaine Pajot Lavezzi 40 charter Croatia (9)Wnętrze jest bardzo praktycznie zaprojektowane, a duże okna pozwalają na maksymalny dostęp światła do salonu i kabin.       Duży salon to miejsce gdzie cała załoga może spędzać razem czas. 4 przestronne kabiny pozwalają natomiast na zachowanie intymności podczas rejsu. Wyposażone są w szafy oraz szereg półek i szuflad.


Zewnętrzna część jachtu jest zaprojektowana tak aby swobodnie poruszać się po całym pokładzie, a łatwe zejście do wody pozwala na częste kąpiele w oceanicznych zatoczkach.

 

Trasa:

Kiedy: Na czym: Za ile: Dodatkowe koszty: Dostępność:

Gwadelupa- Dominika – Martynika – Gwadelupa 

08 – 22.03.2016 Lipari 41 4700.00PLN (czarter jachtu) transport + kasa jachtowa + nurkowanie  wolne miejsca

Tutaj możesz pobrać ofertę w PDF: Oferta Karaiby 2016


Zapraszamy

Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych

Similar posts

Skontaktuj się z nami:

Darek
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

Napisz do nas

Poznajcie opinie o nas

Wybrane rejsy i wydarzenia


Szkolenie SRC. Należy pamiętać, że jest to podstawowy dokument wymagany do czarteru jachtu w Europie! Nie należysz do szczęśliwych posiadaczy tego certyfikatu? Nie czekaj! Zapisz się już dziś!
Czytaj dalej >>>  


Polinezja Francuska rejs katamaranemDlaczego Polinezja Francuska? Bo tam jeszcze nie byliśmy…. a Ci, którzy byli mówią, że jest pięknie! Tak naprawdę cokolwiek tu napiszemy będzie tylko odzwierciedleniem naszych fantazji, życzeń i oczekiwań w połączeniu z tym, co znaleźliśmy w internecie.

Czytaj dalej >>>  

indywidualne techniki ratowniczeIndywidualne Techniki Ratownicze. Czy jest to kurs dla Ciebie? Nie! …. to znaczy nie tylko dla Ciebie… ten kurs jest dla Wszystkich!
Czytaj dalej >>>  

 

Jesteśmy tu i tam…

Odwiedź nasz kanał YouTube

Maciek C. IMG_8630 (376)
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube