Lipari 41


 

 

rejs morski na katamaranieLipari 41 to przestrzenny jacht, na którym każdy kto bierze udział w naszym rejsie po Karaibach, znajdzie miejsce dla siebie.


Lipari 41 to doskonały przykład rozwoju firmy Fountaine Pajot, która jest producentem wysokiej klasy katamaranów.

 


Autorzy projektu umiejętnie połączyli elementy drewniane typowe dla żeglugi morskiej z nowoczesnym tworzywem jakim jest laminat i winyl.


Salon naszego katamaranu jest jasny i przestrzenny, a stół stanowi jego centrum. Wokół niego umieszczono wygodne sofy i strefa nawigatora.


Bardzo skrzętnie zaprojektowano przestrzeń w kambuzie, mieszczą się tam kuchenka, lodówka oraz liczne szafki i szafeczki.


Cały kadłub jachtu wykonany jest z białego laminatu, co jest zupełną nowością technologiczną, tak samo jak wykonanie kila – ten w przypadku zderzenia przejmuje obciążenie, w wyniku czego kadłuby unikną uszkodzeń.


Miejsce steru jest umieszczone tak aby sternik miał bardzo dobrą widoczność.


Dwa silniki z napędem saildrive gwarantują łatwe manewrowanie tym luksusowym katamaranem. Jednostka ta bardzo dobrze radzi sobie na dużym wietrze jak i współpracuje z wysoką falą.


rejs morski GwadelupaDuża przestrzeń w kokpicie i na dziobie jest niewątpliwą zaletą jednostki jaką jest Lipari 41.


Wygodne zejściówki pozwalają na łatwy dostęp do wody co umożliwia częste kąpiele wodne i snorkeling.


 

Siatka na dziobie jest nieodzownym elementem kąpieli, tyle, że słonecznych!


 

Jest to bardzo ważny element każdego jachtu, gdyż to właśnie tutaj spędzamy najwięcej czasu wspólnie z resztą załogi podczas naszej wyprawy morskiej po Karaibach. Tutaj gramy w brydża, czytamy i dyskutujemy.


 

Lipari_41_Evolution_YKR_4916Cztery wygodne podwójne kabiny to element pozwalający na zachowanie intymności na naszym jachcie.


Wbudowane szafki, szuflady i półki uzupełniają spójność projektu naszego jachtu ale też tworzą domową atmosferę podczas naszej dwutygodniowej nieobecności.


Lipari 41 to naprawdę piękny katamaran łączący wygodę i funkcjonalność, co jest niewątpliwie atutem podczas rejsów morskich.


 

 

Trasa:

Kiedy: Na czym: Za ile: Dodatkowe koszty: Dostępność:

Gwadelupa- Dominika – Martynika – Gwadelupa 

08 – 22.03.2016 Lipari 41 4700.00PLN (czarter jachtu) transport + kasa jachtowa + nurkowanie  wolne miejsca

Przeczytaj co czeka Cię podczas naszego egzotycznego rejsu poprzez Wyspy Karaibskie oraz jak wyglądały poprzednie wyprawy morskie.

REJSY EGZOTYCZNE


 

 Do zobaczenia

Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych

 

Skontaktuj się z nami:

Dariusz Suchomski
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata Cisło
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

Poznajcie opinie o nas

Wybrane rejsy i wydarzenia

Zapraszamy na kurs radiooperatora SRC. Szkolenie to składa się z dwóch części: internetowej, gdzie sami udzielacie odpowiedzi w formularzu on-line i praktycznej, podczas której przećwiczycie istotne zagadnienia i zdacie egzamin. 
Czytaj dalej >>>  


Majówka... jak nie w Chorwacji to gdzie? Będzie kolorowo, smacznie i słonecznie! Żeglować będziemy na zwinnym jachcie Oceanis 36. Czy dołączysz do załogi?
Czytaj dalej >>>  

Indywidualne Techniki Ratownicze. Czy jest to kurs dla Ciebie? Nie! …. to znaczy nie tylko dla Ciebie… ten kurs jest dla Wszystkich!
Czytaj dalej >>>  

Odwiedź nasz kanał YouTube

Maciek C. IMG_8630 (376)