Maciej Graczyk


1Maciej Graczyk – rocznik 1975, oddany mąż, kochający ojciec, doświadczony biznesmen, podróżnik i marzyciel… w dowolnej kolejności. 
  • Kapitan Żeglarskiego PZŻ,
  • Kapitan Motorowodny,
  • instruktor nurkowania ISSA,
  • Płetwonurek CMAS P4,
  • motocyklista,
  • nieaktywny już w służbie – instruktor harcerski

… to osiągnięcia dotyczące Jego pasji, a nawet kilku…


 

Człowiek trzech żywiołów? Tak, to ja… kocham narty, kajaki, wyprawy trampingowe, żeglarskie, nurkowe, motocyklowe oraz latanie.


2

 

 

Woda, Ziemia i Powietrze pozwalają mi poznawać świat i życie z wielu perspektyw. Ta na pierwszy rzut oka różnorodność pokazuje jednocześnie, że wszystko łączy się ze sobą w jedną wielką całość i daje nam poczucie równowagi.


 

Uwielbiam wyzwania!

Największą jak dotąd przygodą mojego życia była samotna wyprawa crossowa z Poznania do Mongolii i z powrotem, podczas której offroadowo pokonałem ponad 3000 km pustyni Gobi.


3
Maciej dla wielu jest inspiracją… On sam pomimo, że różnymi sposobami przemierzył około 100 krajów świata – ciągle szuka nowych pomysłów i wyzwań.

Kto dołączy do mojej załogi? 

Maciej Graczyk

Skontaktuj się z nami:

Darek
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

Napisz do nas

Poznajcie opinie o nas

Wybrane rejsy i wydarzenia

IX Targi Nurkowe Podwodna Przygoda 2018 i Nurgres odbędą się w weekend 17-18 lutego 2018 r., na EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.  Zapraszamy na profil na Facebook-uTargi odbędą się w głównej hali nr 1 (budynek główny):
17 lutego (sobota) w godzinach      10:00 – 18:00
18 lutego (niedziela) w godzinach   10:00 – 16:00
Czytaj dalej >>>  

Zapraszamy na kurs radiooperatora SRC. Szkolenie to składa się z dwóch części: internetowej, gdzie sami udzielacie odpowiedzi w formularzu on-line i praktycznej, podczas której przećwiczycie istotne zagadnienia i zdacie egzamin. 
Czytaj dalej >>>  


Majówka... jak nie w Chorwacji to gdzie? Będzie kolorowo, smacznie i słonecznie! Żeglować będziemy na zwinnym jachcie Oceanis 36. Czy dołączysz do załogi?
Czytaj dalej >>>  

Indywidualne Techniki Ratownicze. Czy jest to kurs dla Ciebie? Nie! …. to znaczy nie tylko dla Ciebie… ten kurs jest dla Wszystkich!
Czytaj dalej >>>  

 

Odwiedź nasz kanał YouTube

Maciek C. IMG_8630 (376)