Maciej Graczyk


1Maciej Graczyk – rocznik 1975, oddany mąż, kochający ojciec, doświadczony biznesmen, podróżnik i marzyciel… w dowolnej kolejności. 
  • Kapitan Żeglarskiego PZŻ,
  • Kapitan Motorowodny,
  • instruktor nurkowania ISSA,
  • Płetwonurek CMAS P4,
  • motocyklista,
  • nieaktywny już w służbie – instruktor harcerski

… to osiągnięcia dotyczące Jego pasji, a nawet kilku…


 

Człowiek trzech żywiołów? Tak, to ja… kocham narty, kajaki, wyprawy trampingowe, żeglarskie, nurkowe, motocyklowe oraz latanie.


2

 

 

Woda, Ziemia i Powietrze pozwalają mi poznawać świat i życie z wielu perspektyw. Ta na pierwszy rzut oka różnorodność pokazuje jednocześnie, że wszystko łączy się ze sobą w jedną wielką całość i daje nam poczucie równowagi.


 

Uwielbiam wyzwania!

Największą jak dotąd przygodą mojego życia była samotna wyprawa crossowa z Poznania do Mongolii i z powrotem, podczas której offroadowo pokonałem ponad 3000 km pustyni Gobi.


3
Maciej dla wielu jest inspiracją… On sam pomimo, że różnymi sposobami przemierzył około 100 krajów świata – ciągle szuka nowych pomysłów i wyzwań.

Kto dołączy do mojej załogi? 

Maciej Graczyk

Skontaktuj się z nami:

Darek
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

Napisz do nas

Poznajcie opinie o nas

Wybrane rejsy i wydarzenia


Ostatnia szansa na otrzymanie certyfikatu SRC przed wakacjami!!! Należy pamiętać, że jest to podstawowy dokument wymagany do czarteru jachtu w Europie! Nie należysz do szczęśliwych posiadaczy tego certyfikatu? Nie czekaj! Zapisz się już dziś!
Czytaj dalej >>>  


Zakrzówek szkolenia nurkoweLipiec 2018... Weekendy spędzisz z nami! Będziemy nurkować! Postanowiliśmy dać szansę naszym akwenom i co tydzień będziemy nurkowali w innym miejscu. Chcesz rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem? To najlepszy moment!
Czytaj dalej >>>  

Indywidualne Techniki Ratownicze. Czy jest to kurs dla Ciebie? Nie! …. to znaczy nie tylko dla Ciebie… ten kurs jest dla Wszystkich!
Czytaj dalej >>>  

 

Jesteśmy tu i tam…

Odwiedź nasz kanał YouTube

Maciek C. IMG_8630 (376)
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube