Sail-Excalibur RYA Training Centre

Nautyczne prezenty z oferty Offshoreadventure!


Zawsze piszemy o #RejsachMorskich, #WyprawachNurkowych, szkoleniach… #RYA, #ISSA, #PADI… A dzisiaj będzie o: PREZENTACH ŚWIĄTECZNYCH!


 

świąteczny rejs morskiŚwięta to Rodzina przy wigilijnym stole… gdziekolwiek ten jest.


Śnieg za oknem… choć też nie zawsze. Kolędy w tle, dzielenie się opłatkiem…


Choinka – i ta wcale nie musi być iglasta, o nie! Udekorowana palma rosnąca przy plaży nad oceanem wygląda wyjątkowo! I oczywiście prezenty!


Prezenty, prezenty, prezenty!!! Kto jeszcze nie wybrał? Kto jeszcze się nie zdecydował? A kto w ogóle nie ma pojęcia co kupić temu Komuś Wyjątkowemu?


 

prezenty świąteczneMamy idealny pomysł! Podaruj Bliskiej Osobie #EgzotycznyRejsMorski… albo chociaż jego cześć! Ale może to być też #KursNurkowy, #KursŻeglarski … wyprawa na safari nurkowe w Egipcie… albo szkolenie, choćby takie #ITR ! Oferta Offshoreadventure to długa lista… i najciekawsze jest to, że sam możesz pomóc w jej tworzeniu!


Vouchery podarunkowe, bo o nich mowa, to wyśmienity prezent na każdą okazję!

Podoba Ci się nasza propozycja? Skontaktuj się z nami! (szybciutko… święta tuż tuż…)


 

Zapraszamy serdecznie

Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych


 

Similar posts

Skontaktuj się z nami:

Darek
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

Napisz do nas

Poznajcie opinie o nas

Wybrane rejsy i wydarzenia


Szkolenie SRC. Należy pamiętać, że jest to podstawowy dokument wymagany do czarteru jachtu w Europie! Nie należysz do szczęśliwych posiadaczy tego certyfikatu? Nie czekaj! Zapisz się już dziś!
Czytaj dalej >>>  


Polinezja Francuska rejs katamaranemDlaczego Polinezja Francuska? Bo tam jeszcze nie byliśmy…. a Ci, którzy byli mówią, że jest pięknie! Tak naprawdę cokolwiek tu napiszemy będzie tylko odzwierciedleniem naszych fantazji, życzeń i oczekiwań w połączeniu z tym, co znaleźliśmy w internecie.

Czytaj dalej >>>  

indywidualne techniki ratowniczeIndywidualne Techniki Ratownicze. Czy jest to kurs dla Ciebie? Nie! …. to znaczy nie tylko dla Ciebie… ten kurs jest dla Wszystkich!
Czytaj dalej >>>  

 

Jesteśmy tu i tam…

Odwiedź nasz kanał YouTube

Maciek C. IMG_8630 (376)
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube