Sail-Excalibur RYA Training Centre

Nurkowanie na Zakrzówku


Jak co roku w czerwcu rozpoczynamy naszą stacjonarną przygodę z nurkowaniem… a jak nurkowanie w Polsce to oczywiście na Zakrzówku…


Zakrzówek szkolenia nurkoweZakrzówek to jezioro, które stworzono w wyniku zalania kamieniołomu. Jest to akwen wodny z najlepszą widocznością pod wodą w Polsce.


Do tego zagospodarowano je w całości dla potrzeb nurkowania i szkoleń nurkowych. Znajdziemy tu liczne „atrakcje” … Dla początkujących stworzono platformę szkoleniową. Wraz z doświadczeniem nurkowym poznawali będziecie też inne, te w postaci zatopionych sprzętów mniejszych i większych…


DCIM100GOPROWiosna to idealny moment na szkolenia nurkowe…. bo wszyscy, którzy pokochają ten sport wodny będą przygotowani na inną coroczną wyprawę nurkową – Safari Nurkowe w Egipcie, które odbywa się w listopadzie. Ci, którzy dopiero jesienią dołączą do naszej grupy mają mniej czasu na szkolenie ale…. dla chętnego nic trudnego!

Więcej informacji o najbliższej wyprawie na Safari Nurkowe znajdziesz pod linkiem poniżej

http://zeglujze.pl/safari-nurkowe-w-egipcie-listopad-2016/


 Najbliższe terminy szkoleń nurkowych

Zajęcia basenowe dla tych którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nurkowaniem lub uważają że potrzebują przypomnienia odbędą się w terminach:

Warszawa: do uzgodnienia

Kraków: do uzgodnienia

Koszt pełnego kursu nurkowego PADI to: 1550,00 PLN.

Koszta dodatkowe: dojazd i zakwaterowanie


Do zobaczenia

Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych


Similar posts

Skontaktuj się z nami:

Darek
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

Napisz do nas

Poznajcie opinie o nas

Wybrane rejsy i wydarzenia


Szkolenie SRC. Należy pamiętać, że jest to podstawowy dokument wymagany do czarteru jachtu w Europie! Nie należysz do szczęśliwych posiadaczy tego certyfikatu? Nie czekaj! Zapisz się już dziś!
Czytaj dalej >>>  


Polinezja Francuska rejs katamaranemDlaczego Polinezja Francuska? Bo tam jeszcze nie byliśmy…. a Ci, którzy byli mówią, że jest pięknie! Tak naprawdę cokolwiek tu napiszemy będzie tylko odzwierciedleniem naszych fantazji, życzeń i oczekiwań w połączeniu z tym, co znaleźliśmy w internecie.

Czytaj dalej >>>  

indywidualne techniki ratowniczeIndywidualne Techniki Ratownicze. Czy jest to kurs dla Ciebie? Nie! …. to znaczy nie tylko dla Ciebie… ten kurs jest dla Wszystkich!
Czytaj dalej >>>  

 

Jesteśmy tu i tam…

Odwiedź nasz kanał YouTube

Maciek C. IMG_8630 (376)
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube