Sail-Excalibur RYA Training Centre

Nurkowe Safari w Egipcie – listopad 2015


Safari Nurkowe w Egipcie to impreza dla wszystkich miłośników nurkowania! W wydarzeniu tym bierzemy udział dwa razy w roku. Safari nurkowe to swoiste święto nurków, które zbliża do siebie wszystkich miłośników tego sportu.

Ci, którzy są już doświadczonymi „uprawiaczami” nurkowania przyjeżdżają tam aby delektować się bliskością z pięknym światem podwodnym… a świat podwodny w rejonie Morza Czerwonego, o czym wiedzą wszyscy, jest po prostu czarujący.

Dla tych natomiast, którzy dopiero zakochują się w nurkowaniu jest to istny chrzest!

Oto pierwsza filmowa relacja z naszego ostatniego safari nurkowego – listopad 2015.


 

Galerię z tego wydarzenia zobaczyć możecie na naszej stronie poświęconej nurkowaniu – http://nurkujze.pl/safari-nurkowe-egipt-listopad-2015/

Kolejne filmy i więcej zdjęć z tego wydarzenia już wkrótce!


Miłego oglądania

Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych


Similar posts

Skontaktuj się z nami:

Darek
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

Napisz do nas

Poznajcie opinie o nas

Wybrane rejsy i wydarzenia


Szkolenie SRC. Należy pamiętać, że jest to podstawowy dokument wymagany do czarteru jachtu w Europie! Nie należysz do szczęśliwych posiadaczy tego certyfikatu? Nie czekaj! Zapisz się już dziś!
Czytaj dalej >>>  


Polinezja Francuska rejs katamaranemDlaczego Polinezja Francuska? Bo tam jeszcze nie byliśmy…. a Ci, którzy byli mówią, że jest pięknie! Tak naprawdę cokolwiek tu napiszemy będzie tylko odzwierciedleniem naszych fantazji, życzeń i oczekiwań w połączeniu z tym, co znaleźliśmy w internecie.

Czytaj dalej >>>  

indywidualne techniki ratowniczeIndywidualne Techniki Ratownicze. Czy jest to kurs dla Ciebie? Nie! …. to znaczy nie tylko dla Ciebie… ten kurs jest dla Wszystkich!
Czytaj dalej >>>  

 

Jesteśmy tu i tam…

Odwiedź nasz kanał YouTube

Maciek C. IMG_8630 (376)
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube