Piotr Kapustka


2012-07-02 121007Żeglarstwo uczy  pokory i cierpliwości, której w codziennym życiu często nam brakuje.

Żegluję od kiedy pamiętam…czyli od ok. 4 roku życia. Początkowo oczywiście jako „pasażer” swoich rodziców! Kolejne doświadczenia zdobywałem na jeziorze Solińskim w latach 80’ i 90’.


Żeglarstwo morskie chorwacjaPatent żeglarza jachtowego zdobyłem mając 13 lat. Od tamtego dnia pływałem na Mazurach, Bałtyku Południowym i Zachodnim. Od momentu kiedy samodzielnie zacząłem prowadzić jachty po morzu, zdobywałem kolejne akweny: Morze Północne, Kanał Angielski, Morze Śródziemne (ulubione Baleary), Adriatyk (Chorwacja i Grecja).


Posiadam patenty i uprawnienia Jachtowego Sternika Morskiego, Morskiego Sternika Motorowodnego, radiooperatora SRC i ratownika WOPR.


Działam w ZHP (23 HWD w Rzeszowie) i jako członek JKAZS Wrocław.


rejsy adriatykInteresuje mnie szeroko pojęta turystyka, zwłaszcza turystyka wodna… Jeśli tylko jest okazja staram się być blisko wody. Bardzo chętnie żegluję po jeziorach, uczestniczę w  spływach kajakowych, a ostatnio poznaję też windsurfing.


W żeglarstwie najbardziej podoba mi się możliwość dostania się w miejsca, gdzie nie można dojść pieszo. A nawet jeśli można, to mniej się nogi męczą.

 

Zapraszam na żeglarską przygodę!

Piotr Kapustka


Similar posts

Skontaktuj się z nami:

Darek
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

Napisz do nas

Poznajcie opinie o nas

Wybrane rejsy i wydarzenia


Ostatnia szansa na otrzymanie certyfikatu SRC przed wakacjami!!! Należy pamiętać, że jest to podstawowy dokument wymagany do czarteru jachtu w Europie! Nie należysz do szczęśliwych posiadaczy tego certyfikatu? Nie czekaj! Zapisz się już dziś!
Czytaj dalej >>>  


Zakrzówek szkolenia nurkoweLipiec 2018... Weekendy spędzisz z nami! Będziemy nurkować! Postanowiliśmy dać szansę naszym akwenom i co tydzień będziemy nurkowali w innym miejscu. Chcesz rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem? To najlepszy moment!
Czytaj dalej >>>  

Indywidualne Techniki Ratownicze. Czy jest to kurs dla Ciebie? Nie! …. to znaczy nie tylko dla Ciebie… ten kurs jest dla Wszystkich!
Czytaj dalej >>>  

 

Jesteśmy tu i tam…

Odwiedź nasz kanał YouTube

Maciek C. IMG_8630 (376)
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube