Sail-Excalibur RYA Training Centre

Regaty towarzyskie w Chorwacji


ADR-HREU-11Chorwacja inaczej, czyli Regaty Towarzyskie 29.04 – 08.05.2016

Każdy z rejsów morskich po wodach Chorwacji pozwala nam odkryć ją na nowo… Wybrzeże Dalmatyńskie jest tak długie, że mieści 1244 wyspy!


Ale ten rejs to nie będzie zwykły rejs morski… Tym razem zapraszamy Was na prawdziwe regaty! To będzie prawdziwa rywalizacja!


Tutaj możesz pobrać ofertę w PDF:

Regaty rodzinne w Chorwacji

mostar1big


Umiejętności niewątpliwie się przydadzą. Zapraszamy więc wszystkich doświadczonych żeglarzy, którzy zechcą się wykazać.

Mile widziani będą też Ci, którzy swoją przygodę z morzem dopiero zaczynają. Wody Chorwacji to wspaniałe miejsce, wprost idealne dla początkujących wilków morskich.

Na regatach niezbędna jest widownia! Te miejsca przewidziane zostały dla „Towarzystwa”, czyli partnerek, partnerów, dzieci i przyjaciół.


Zrzut ekranu 2015-10-02 o 12.22.25Co zobaczymy?   START! usłyszymy w Zadarze, czyli miasteczku, które jest stolicą najbardziej wysuniętej na północ części Dalmacji. Zadar jest pełen zabytków, dzięki czemu doskonale możemy zapoznać się z początkami chorwackiego dzidzictwa kulturowego.

chorwacja5


Następnie odwiedzimy Skradin, czyli Park Narodowy Krka. Widoki zapierają dech w piersiach gdyż to właśnie tam jest jedno z najpiękniejszych miejsc Chorwacjiwodospady na rzece Krka.


Hvar hipnotyzuje zapachem lawendy z odległości wielu mil od lądu. “Lawendowa Wyspa” znana jest też znana z niebezpiecznych i krętych dróg, a turystyka rozwija się tu od 140 lat.


chor4Kornaty to niepowtarzalny archipelag, który dzięki wyjątkowo pięknym walorom przyrodniczym, ciekawej linii brzegowej i bogatemu ekosystemowi morskiemu ogłoszony został Parkiem Narodowym. Na Kornatach nie ma prądu ani źródła wody, dlategoteż zamieszkałe są tylko latem.


Oprócz zwiedzania będziemy też smakować wyśmienitych Chorwackich lokalnych specjałów. A co to będzie dowiecie się na miejscu!


Jacht jakim będziemy żeglować podczas naszych regat rodzinnych to Benetau Oceanis 36.


Jest to bardzo wygodna i zwinna łódź, na ktorej każdy znajdzie swoje miejsce.      Oceanis 36 posiada 3 doskonale zaprojektowane kabiny.


 

Centralny kokpit będzie miejscem gdzie każda załoga będzie walczyła, dopingowała i świetnie się bawiła.


 

Trasa:

Kiedy: Na czym: Za ile: Dodatkowe koszty: Dostępność:

Zadar–Skradin–Hvar–Kornaty–Zadar 

29.04.2016 – 08.05.2016 Oceanis 36 1490.00 (czarter jachtu) transport + kasa jachtowa  wolne miejsca


Pobierz ofertę w PDF: Regaty rodzinne w Chorwacji


Oto link do strony gdzie znajdziesz dokładniejszy opis żeglarskich regionów Chorwacjihttp://zeglujze.pl/rejsy/chorwacja/ i galerii z naszych poprzednich rejsów: http://zeglujze.pl/galeria/chorwacja/


Zapraszamy serdecznie

Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych

Similar posts

Skontaktuj się z nami:

Darek
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

Napisz do nas

Poznajcie opinie o nas

Wybrane rejsy i wydarzenia


Szkolenie SRC. Należy pamiętać, że jest to podstawowy dokument wymagany do czarteru jachtu w Europie! Nie należysz do szczęśliwych posiadaczy tego certyfikatu? Nie czekaj! Zapisz się już dziś!
Czytaj dalej >>>  


Polinezja Francuska rejs katamaranemDlaczego Polinezja Francuska? Bo tam jeszcze nie byliśmy…. a Ci, którzy byli mówią, że jest pięknie! Tak naprawdę cokolwiek tu napiszemy będzie tylko odzwierciedleniem naszych fantazji, życzeń i oczekiwań w połączeniu z tym, co znaleźliśmy w internecie.

Czytaj dalej >>>  

indywidualne techniki ratowniczeIndywidualne Techniki Ratownicze. Czy jest to kurs dla Ciebie? Nie! …. to znaczy nie tylko dla Ciebie… ten kurs jest dla Wszystkich!
Czytaj dalej >>>  

 

Jesteśmy tu i tam…

Odwiedź nasz kanał YouTube

Maciek C. IMG_8630 (376)
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube