Rejs po Wyspach Kanaryjskich


KARNAWAŁRejs morski po Wyspach Kanaryjskich to iście sylwestrowy początek sezonu żeglarskiego 2017 ! Choć oficjalnie nie jest to jeszcze sezon karnawałowy będzie się działo!


Tutaj możesz pobrać ofertę w formie pliku PDF: Rejs morski po Wyspach Kanaryjskich.


 

teneryfaTenreyfę zwaną też Ósmym Kontynentem Świata,  zobaczymy z zupełnie innej perspektywy niż większość turystów odwiedzających tę wyspę, my zobaczymy ją od strony morza! A to co zobaczymy zależy tylko od nas samych.


Niewątpliwie warto zobaczyć wulkan i Park Narodowy Teide wpisany na Listę UNESCO.

SAn-CRISTOBAL-DE-LA-LAGUNA


Kolejnym ciekawym miejscem również szczycącym się swoją pozycją na tejże liście jest zabytkowe miasto La Laguna.


Legenda głosi, że Teneryfa jest pozostałością zaginionej Atlantydy! Wyspa jest faktycznie rajem z bardzo zróżnicowaną fauną i florą. W wodach przybrzeżnych Teneryfy żyje około 400 gatunków żółwi morskich, wielorybów i delfinów.


 

plaża bolulloTeneryfa to także podziemny świat tuneli i jaskiń z La Cueva del Viento, czwartą co do wielkości jaskinią na świecie. Czarny piasek to dramatycznie prezentująca się wizytówka plaż usłanych wzdłuż brzegów Teneryfy.


 

fuerteventura-plaza-cofete-16137_lFuertaventura, z francuskiego forte aventure, czyli mocna przygoda, ku pamięci tej, którą przeżył francuski najeźdzca Jean de Bethencourt.


Hiszpanie oczywiście nie akceptują tego tłumaczenia i mają własne, z hiszpańskiego fuerte – mocny, viento – wiatr. Wiatr… fakt!

Tutaj w pełni można poczuć podmuch otwartego Atlantyku. Wody Wysp Kanaryjskich nie należą do najspokojniejszych. Żegluga będzie więc wyzwaniem, a odpoczynek bardzo aktywny!


 

teneryfa wędlinyGomera – ostatni przystanek Krzysztofa Kolumba w 1492r. przed wyprawą na Zachód i odkryciem Ameryki. Dom odkrywcy stoi otworem dla turystów. Wyspa ta jest kolejną okrytą patronatem UNESCO, niewątpliwie odwiedzimy tam Park Narodowy Garajonay.


Co jeszcze można dodać do atrakcji naszego rejsu to niewątpliwie kuchnia tego regionu! Zapachy jakie roznoszą się w powietrzu są nie do opisania. Świeże owoce i warzywa, zioła prosto z ogrodu w połączeniu z delikatnym mięsem lub rybami to prawdziwe „niebo w gębie”, a do tego domowe pieczywo , ciasta… i oczywiście wino z lokalnych winnic.


Bavaria_49Jacht, na którym oferujemy miejsce to piękna i wygodna Bavaria 49.

Jest to przestronny i wygodny jacht idealny do żeglowania rekreacyjnego i rodzinnego. Jego wyposażenie zapewnia komfort żeglugi i przyjemność z mieszkania na jachcie. Wnętrze jest bardzo praktycznie ale i elegancko zaprojektowane. Duży salon to miejsce gdzie cała 10-osobowa załoga może spędzać razem czas. 4 przestronne kabiny pozwalają natomiast na zachowanie intymności podczas rejsu. Wyposażone są w szafy oraz szereg półek i szuflad. Zewnętrzna część jachtu jest zaprojektowana tak aby swobodnie poruszać się po całym pokładzie, a łatwe zejście do wody pozwala na częste kąpiele w oceanicznych zatoczkach.

 


 

Zapoznaj się z naszą ofertą:

Gdzie:

Wyspy Kanaryjskie

Termin:

07 – 14.01.2017

Za ile:

3,500.00 EUR – czarter jachtu

Opłaty dodatkowe:

- bilety lotnicze

- kasa jachtowa

- szkolenia RYA/ISSA (dla chętnych)


Kontakt:

Darek Renata

biuro@offshoreadventure.pl biuro@zeglujze.pl

+(48) 889 599 444 +(48) 796 619 173

www.zeglujze.pl


Do zobaczenia

Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych

Skontaktuj się z nami:

Darek
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

Napisz do nas

Poznajcie opinie o nas

Wybrane rejsy i wydarzenia

IX Targi Nurkowe Podwodna Przygoda 2018 i Nurgres odbędą się w weekend 17-18 lutego 2018 r., na EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.  Zapraszamy na profil na Facebook-uTargi odbędą się w głównej hali nr 1 (budynek główny):
17 lutego (sobota) w godzinach      10:00 – 18:00
18 lutego (niedziela) w godzinach   10:00 – 16:00
Czytaj dalej >>>  

Zapraszamy na kurs radiooperatora SRC. Szkolenie to składa się z dwóch części: internetowej, gdzie sami udzielacie odpowiedzi w formularzu on-line i praktycznej, podczas której przećwiczycie istotne zagadnienia i zdacie egzamin. 
Czytaj dalej >>>  


Majówka... jak nie w Chorwacji to gdzie? Będzie kolorowo, smacznie i słonecznie! Żeglować będziemy na zwinnym jachcie Oceanis 36. Czy dołączysz do załogi?
Czytaj dalej >>>  

Indywidualne Techniki Ratownicze. Czy jest to kurs dla Ciebie? Nie! …. to znaczy nie tylko dla Ciebie… ten kurs jest dla Wszystkich!
Czytaj dalej >>>  

 

Odwiedź nasz kanał YouTube

Maciek C. IMG_8630 (376)