Sail-Excalibur RYA Training Centre

Rejsy Szkoleniowe

 


Rejsy szkoleniowe to podstawowa oferta szkoły żeglarskiej, takiej jaką jest Offshoreadventure.


around great britain rejs zeglarskiRejs szkoleniowy, to miejsce gdzie w praktyce możesz wykazać się swoimi znajomościami teorii z zakresu nautyki.


Rejsy te to nie są zwykłe rejsy żeglarskie. Tutaj nabywasz praktyki w szeroko pojętej obsłudze jachtu. Ale nie tylko! Rejs szkoleniowy, to miejsce gdzie możesz pokonać swoje lęki przed prowadzeniem jachtu. W końcu to właśnie na tych rejsach rozwijasz swoją pasję.


Na rejsie szkoleniowym możesz zdobywać stopnie na różnym poziomie zaawansowania ale nie musisz! Podczas takiego rejsu na pokładzie będzie doświadczony instruktor żeglowania. Niewątpliwie będzie on pomocny przy poszerzeniu Twojej wiedzy na temat żeglowania, pomoże rozwiać wątpliwości jakie w trakcie rejsu się pojawią, będzie też wsparciem podczas procesu nabywania pewności siebie w roli skippera.


Rejsy szkoleniowe to najczęściej rejsy gdzie żeglarze chcą nabyć praktyki nie tylko w obsłudze jachtu. Kierowanie załogą jest bardzo ważnym elementem każdego rejsu. To właśnie tutaj nauczysz się zarządzania załogą, psychologii współpracy i asertywności.


ScaramoucheA może nie jesteś pewien czy chcesz zostać skipperem i prowadzić jacht? To tutaj możesz spróbować poprowadzić jeden z etapów naszego rejsu morskiego, a może dwa, a może zdecydujesz się tylko na sterowanie lub przyczepianie obijaczy?


Rejsy szkoleniowe prowadzone są na różnych akwenach. Uzależnione jest to bardzo często szkoleniem, w jakim bierzecie udział oraz stopniem jaki chcecie zdobyć. Na różne poziomy mamy różne wymagania.  Więcej o tym przeczytasz na naszej stronie w części poświęconej SZKOLENIOM ŻEGLARSKIM.


Nasze regularne szkolenia podczas rejsu szkoleniowego bardzo często poszerzane są o szkolenia techniczne. Mogą to być SRC, ITR czy EFR.


rejs morski ChorwacjaCzy taki rejs to tylko szkolenie? Nie! Nasze rejsy to przede wszystkim przyjemność!  W końcu jesteśmy tu ponieważ pasjonuje nas żeglarstwo, podróżowanie, poznawanie kultury innych państw i smakowanie egzotycznej dla nas kuchni. Dlatego też na rejsach szkoleniowych mile widziane są osoby towarzyszące. Któż przecież będzie nas wspierał w trudnych chwilach? Albo doceniał i dopingował naszą ciężką pracę nad swoim rozwojem? Ktoś przecież musi podziwiać nasze postępy i sukcesy! W końcu nawet rejs szkoleniowy ma być zabawą!


Wszystkich zainteresowanych rejsami szkoleniowymi zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie znajdziemy najbardziej odpowiadający akwen, termin rejsu morskiego i opracujemy plan szkoleniowy.


Zadzwoń lub napisz:

Dariusz Suchomski
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata Cisło
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wydarzenie Gdzie: Kiedy: Na czym: Za ile:
Rejs Rekreacyjny  Sardynia 18.08 – 25.08.18 Lagoon 42 – Alexia 1200.00EUR (kabina na jachcie) + transport + kasa jachtowa   Zarezerwuj miejsce
Rejs morski   Chorwacja 25.05 – 02.06.18 Lagoon 45 2500.00PLN (miejsce na jachcie) + transport + kasa jachtowa  Zarezerwuj miejsce
Majówka Sardynia 28.04 – 05.05.18 Lagoon 42 – Alexia 2000.00PLN (miejsce na jachcie) + transport + kasa jachtowa   Zarezerwuj miejsce
Majówka Chorwacja 28.04 – 05.05.18 Dufour  1500.00PLN (miejsce na jachcie) + transport + kasa jachtowa   Zarezerwuj miejsce
Rejs szkoleniowy ISSA Chorwacja 21 – 28.04.18   Sun Odyssey 34.2  1500.00PLN (miejsce na jachcie)+ transport + kasa jachtowa   Zarezerwuj miejsce
Rejs szkoleniowy na dużym jachcie Ateny – Ateny 17 – 24.03. 2018 Bavaria Cruiser 51  1500.00PLN (miejsce na jachcie) + transport + kasa jachtowa   Zarezerwuj miejsce

Zapraszamy

Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych

Similar posts

Skontaktuj się z nami:

Darek
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

Napisz do nas

Poznajcie opinie o nas

Wybrane rejsy i wydarzenia


Szkolenie SRC. Należy pamiętać, że jest to podstawowy dokument wymagany do czarteru jachtu w Europie! Nie należysz do szczęśliwych posiadaczy tego certyfikatu? Nie czekaj! Zapisz się już dziś!
Czytaj dalej >>>  


Polinezja Francuska rejs katamaranemDlaczego Polinezja Francuska? Bo tam jeszcze nie byliśmy…. a Ci, którzy byli mówią, że jest pięknie! Tak naprawdę cokolwiek tu napiszemy będzie tylko odzwierciedleniem naszych fantazji, życzeń i oczekiwań w połączeniu z tym, co znaleźliśmy w internecie.

Czytaj dalej >>>  

indywidualne techniki ratowniczeIndywidualne Techniki Ratownicze. Czy jest to kurs dla Ciebie? Nie! …. to znaczy nie tylko dla Ciebie… ten kurs jest dla Wszystkich!
Czytaj dalej >>>  

 

Jesteśmy tu i tam…

Odwiedź nasz kanał YouTube

Maciek C. IMG_8630 (376)
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube