Tajlandia


Wyprawa żeglarska do Tajlandii to prawdziwie magiczny rejs.


 

Gdzie: Kiedy: Na czym: Za ile: Dostępność:
Tajlandia 22.02 – 05.03.2017 Lagoon 400    1100 Euro (miejsce na jachcie)  wolne miejsca
Tajlandia 12 – 22.02.2017 Lagoon 400    1100 Euro (miejsce na jachcie)  wolne miejsca

 


 

Wolny Kraj…… nie, nie o politykę mi chodzi. Tajlandia, to w tłumaczeniu Wolny Kraj. Chyba coś w tym jest, Tajlandia jest tak daleko, że ze spokojem możemy uwolnić się od wszytkiego… domu, pracy, a nawet samego siebie. Ale nie tylko o odległość tu chodzi.

Tajlandia nie bez powodu nazywana jest Sercem Azji, miejsce to ma niewyczuwalny rytm, który nadaje sens bytu i poczucie spełnienia. No bo jak tu nie czuć się spełnionym kiedy wszystko co Cię otacza to… magia. Ilość barw dokoła mieniąca się i przeszywająca między sobą nie mogą przecież istnieć naprawdę… A jednak! Tajlandia to ląd z jednej strony ograniczony potęgą wysokich gór, z drugiej zaś otwartym morzem, ale razem tworzą bajkową krainę!


I co Ty będziesz robić w tym Raju? A w zasadzie to co większość turystów. Będziesz zwiedzać piękne miejsca, pozłacane świątynie, kryć się w cieniu soczysto – zielonej roślinności…

Z głodu też umrzeć Ci dane nie będzie… egzotyczna kuchnia kusi swoim zapachem, wyglądem i smakiem wzdłuż jak i na każdym rogu ulicy.

A to wszystko w otoczeniu niesamowicie przyjaznych ludzi jakimi są Tajowie.


To właśnie czeka zwykłych turystów. Ciebie czeka dużo więcej!

Ty nie dość, że w pięknym miejscu wakacje spędzisz na luksusowym katamaranie.

Cztery wygodnie umeblowane kabiny, każda z łazienką, przestronny salon nie pozwalają na ograniczenie naszej prywatności. Ale jaka prywatność… Wspaniałe towarzystwo, na które zawsze na naszych rejsach mamy szczęście trafić to podstawa udanych wakacji. Tak, tą przygodę najlepiej jest przeżyć razem!


Żeglarze będą mieli szansę się wykazać. Godziny przebyte na naszych rejsach zawsze liczone są jako staż morski.

Egzotyczne warunki nie przeszkadzają w przeprowadzeniu szkolenia na stopnie żeglarskie RYA lub ISSA.


strona 58Niewielkie odległości między wyspami pozwolą nam na zwiedzenie wielu z nich. Zobaczymy Parki Narodowe pełne wodospadów i niespotykanej roślinności. Wizytówką Tajlandii jest pływający targ warzywny.

No i oczywiście świat podwodny… Będziesz mieć szansę na 2 bądź 3 nurki dziennie.

Wszystkich zainteresowanych zdobywaniem stopni PADI zapraszamy na kursy nurkowe, w których będzie można wziąć udział. A co zobaczymy pod wodą? Tego do końca nikt nie wie! Rodzaje i gatunki żyjące w wodach Tajlandii to niekończąca się lista.

Pamiętasz film Danny’ego Boyle’a z 2000roku jaki został nakręcony właśnie w Tajlandii?

A może i Ty znajdziesz tam swoją tajemniczą wyspę z niebiańską plażą?


Lubisz czytać? Wejdź w link poniżej i zapoznaj się z opisami poszczególnych rejsów, wspomnieniami bądź aktualnościami:

 http://zeglujze.pl/category/rejsy-morskie


Serdecznie zapraszamy
Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych

Skontaktuj się z nami:

Darek
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

Napisz do nas

Poznajcie opinie o nas

Wybrane rejsy i wydarzenia

IX Targi Nurkowe Podwodna Przygoda 2018 i Nurgres odbędą się w weekend 17-18 lutego 2018 r., na EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.  Zapraszamy na profil na Facebook-uTargi odbędą się w głównej hali nr 1 (budynek główny):
17 lutego (sobota) w godzinach      10:00 – 18:00
18 lutego (niedziela) w godzinach   10:00 – 16:00
Czytaj dalej >>>  

Zapraszamy na kurs radiooperatora SRC. Szkolenie to składa się z dwóch części: internetowej, gdzie sami udzielacie odpowiedzi w formularzu on-line i praktycznej, podczas której przećwiczycie istotne zagadnienia i zdacie egzamin. 
Czytaj dalej >>>  


Majówka... jak nie w Chorwacji to gdzie? Będzie kolorowo, smacznie i słonecznie! Żeglować będziemy na zwinnym jachcie Oceanis 36. Czy dołączysz do załogi?
Czytaj dalej >>>  

Indywidualne Techniki Ratownicze. Czy jest to kurs dla Ciebie? Nie! …. to znaczy nie tylko dla Ciebie… ten kurs jest dla Wszystkich!
Czytaj dalej >>>  

 

Odwiedź nasz kanał YouTube

Maciek C. IMG_8630 (376)