Sail-Excalibur RYA Training Centre

Safari nurkowe w Egipcie – listopad 2016


gorgonijaEgipskie Morze Czerwone to miejsce, któremu żaden nurek nie może się oprzeć… My też regularnie od kilku lat wracamy tam aby wziąć udział w prawdziwie nurkowym wydarzeniu jakim jest safari nurkowe. W roku 2016 wyjątków nie planujemy! Listopad, 17 – 24 to daty kiedy zakotwiczymy się na łodzi, którą popłyniemy w nieznane.


Tym razem odwiedzimy Top Północy, czyli północne rejony Morza Czerwonego. Odrobimy lekcję z historii, ponieważ odwiedzimy wiele wraków zatopionych w różnych czasach i okolicznościach.


wrakiBędzie trochę dramatycznie… #WallDiving, czyli nurkowanie przy skale to atrybut Wysp Braci, na których spędzimy dwa dni.


A jeśli chodzi o inne przedmioty szkolne, to ta, tak jak każda inna wyprawa nurkowa będzie dosłownie intensywnym kursem biologii… Zobaczymy ciągle tak mało znany świat, który w rejonach Morza Czerwonego jest wyjątkowo barwny, różnorodny i zaskakujący.


 

Więcej o naszej wyprawie przeczytacie na naszej stronie poświęconej nurkowaniu http://nurkujze.pl/safari-nurkowe-w-egipcie-listopad-2016/. Ofertę naszego safari nurkowego w Egipcie możesz pobrać w formie PDF TUTAJ


Na wspólną wyprawę nurkową do Egiptu zapraszamy nurków na średnim i zaawansowanym poziomie. Tutaj mamy dobrą wiadomość dla tych nurków, którzy nie czują się jeszcze być na oczekiwanym poziomie zaawansowania…. mamy osiem miesięcy na szkolenia nurkowe PADI i nabieranie doświadczenia!


Skontaktujcie się z nami, a opracujemy indywidualny plan kursów nurkowych.

KONTAKT


Serdecznie zapraszamy 

Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych


Similar posts

Skontaktuj się z nami:

Darek
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

Napisz do nas

Poznajcie opinie o nas

Wybrane rejsy i wydarzenia


Szkolenie SRC. Należy pamiętać, że jest to podstawowy dokument wymagany do czarteru jachtu w Europie! Nie należysz do szczęśliwych posiadaczy tego certyfikatu? Nie czekaj! Zapisz się już dziś!
Czytaj dalej >>>  


Polinezja Francuska rejs katamaranemDlaczego Polinezja Francuska? Bo tam jeszcze nie byliśmy…. a Ci, którzy byli mówią, że jest pięknie! Tak naprawdę cokolwiek tu napiszemy będzie tylko odzwierciedleniem naszych fantazji, życzeń i oczekiwań w połączeniu z tym, co znaleźliśmy w internecie.

Czytaj dalej >>>  

indywidualne techniki ratowniczeIndywidualne Techniki Ratownicze. Czy jest to kurs dla Ciebie? Nie! …. to znaczy nie tylko dla Ciebie… ten kurs jest dla Wszystkich!
Czytaj dalej >>>  

 

Jesteśmy tu i tam…

Odwiedź nasz kanał YouTube

Maciek C. IMG_8630 (376)
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube