Sail-Excalibur RYA Training Centre

Szkolenia nurkowe


Czym jest nurkowanie?

Nurkowanie to sport wodny uprawiany pod wodą.


 

nurkowanie MartynikaAle nie tylko!

Nurkowanie to pasja! Pasja, która wciąga… bo któż z nas potrafi oprzeć się temu nieznanemu pięknu podwodnego świata? Przyznajmy, każdy marzył o przynajmniej jednej malutkiej złotej rybce we własnym akwarium.  A czy ktoś przepuścił okazję aby zobaczyć film o życiu w oceanie pokazywanym w kinach 3D?


 

Nurkując stajemy się częścią tego tak bardzo niedostępnego życia.  To właśnie pod wodą możemy podziwiać rafy koralowe, niedostępne jaskinie i tęczę barw ich mieszkańców.


 

W zasadzie każdy rodzaj  przebywania  pod wodą nazywamy  nurkowaniem. Nurkować  możemy na  dwa sposoby, wykorzystując  odpowiedni  sprzęt  lub  na  tzw. zatrzymanym  oddechu.


BlueAngelFishNurkowanie należy do sportów ekstremalnych, nie jest on jednak niebezpieczny jeżeli wcześniej właściwie się do tego przygotujemy. I oczywiście  możecie próbować tego sami. Tylko po co? Dużo łatwiej i bezpieczniej jest odbyć profesjonalny kurs nurkowania pod okiem instruktora.


Aby nurkować z  przyjemnością  należy nurkować przede wszystkim bezpiecznie. Nie mówimy tu tylko o własnym bezpieczeństwie ale również o bezpieczeństwie osób, które nurkują z nami.


I tu OffshoreAdventure jako szkoła nurkowania przychodzi z pomocą.


 Nauczamy według standardów  PADI.  Professional  Association of  Diving  Instructors  to największa  na świecie organizacja, szkoląca płetwonurków na  wszystkich poziomach zaawansowania rekreacyjnego i zawodowego.


DCIM100GOPRONasi instruktorzy to pasjonaci, zarówno nurkowania jak i nauczania. Pomimo zdobytych umiejętności i doświadczenia nie przestają nad sobą pracować i ciągle udoskonalają swoją wiedzę i techniki nurkowania.


Prowadząc nasze zajęcia nurkowe zarówno teoretyczne jak i praktyczne jak najczęściej staramy się korzystać z od dawna udowodnionej teorii, że najlepiej uczymy się poprzez zabawę.


Prowadzimy zajęcia w małych grupach co pozwala nam na dobry kontakt z wszystkimi uczestnikami.  Wielu naszych  kursantów  utrzymuje z nami  ciągły kontakt,  nurkując,  żeglując, spotykając się oraz polecając nas innym.


Z nami każdy może osiągnąć sukces z zakresu nurkowania, a przy tym poznać ciekawych ludzi i spędzić przyjemnie czas.


Przeszkoliliśmy już ponad 4000 osób w szkoleniach żeglarskich i nurkowych.

Menu przeprowadzi Cię do pełnego opisu szkoleń jakie prowadzimy.


Proponujemy też zapoznanie się z ofertą naszych wypraw. Mają one miejsce na wodach całego Świata.


Zapraszamy serdecznie

Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych


 

Skontaktuj się z nami:

Darek
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

Napisz do nas

Wybrane rejsy i wydarzenia


Szkolenie SRC. Należy pamiętać, że jest to podstawowy dokument wymagany do czarteru jachtu w Europie! Nie należysz do szczęśliwych posiadaczy tego certyfikatu? Nie czekaj! Zapisz się już dziś!
Czytaj dalej >>>  


Polinezja Francuska rejs katamaranemDlaczego Polinezja Francuska? Bo tam jeszcze nie byliśmy…. a Ci, którzy byli mówią, że jest pięknie! Tak naprawdę cokolwiek tu napiszemy będzie tylko odzwierciedleniem naszych fantazji, życzeń i oczekiwań w połączeniu z tym, co znaleźliśmy w internecie.

Czytaj dalej >>>  

indywidualne techniki ratowniczeIndywidualne Techniki Ratownicze. Czy jest to kurs dla Ciebie? Nie! …. to znaczy nie tylko dla Ciebie… ten kurs jest dla Wszystkich!
Czytaj dalej >>>  

 

Poznajcie opinie o nas

Jesteśmy tu i tam…

Odwiedź nasz kanał YouTube

Maciek C. IMG_8630 (376)
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube