Szkolenie ITR w Warszawie


 

szkolenie ITRSzkolenie żeglarskie Sea Survival  – Indywidualne Techniki Ratownicze to jeden z ciekawszych kursów jakie mamy w naszej ofercie szkoleniowej.


kurs ratownictwa morskiegoJest to szkolenie przeprowadzane w dwóch etapach. Podczas części teoretycznej poznacie sprzęt ratunkowy dostępny na jachtach. Przybliżymy Wam sposób jego wykorzystania podczas sytuacji krytycznej na morzu.


Psychologia zachowań człowieka w stanie zagrożenia to ważny element kursu ratownictwa morskiego. W trakcie wykładów usłyszycie jak należy zachować się podczas wypadku, w trakcie akcji ratowniczej i podczas ewakuacji a jachtu.


Poznacie procedury wzywania pomocy. Zobaczycie na czym polega współpraca z ratownikami i tymi na łodziach, jak i w helikopterach ratowniczych. Częścią tego szkolenia jest też pierwsza pomoc. Tutaj zapoznacie się tylko z jej podstawowymi elementami ale chętni mogą wziąć udział w pełnym Kurskie Pierwszej Pomocy według standardów EFR.


Część praktyczna odbędzie się na basenie. Zobaczymy tam jak wygląda praca z tratwą ratunkową. Aktywujemy taką tratwę i kilkukrotnie przećwiczymy wejście do niej, co nie zawsze, a na pewno nie za pierwszym razem jest takie oczywiste!


Szkolenie to jest przeznaczone dla wszystkich, którzy planują wziąć udział w wyprawie morskiej żeglarskiej lub nurkowej. Oczywiście prowadzący takie rejsy morskie powinni wziąć udział w szkoleniu ITR na pewno!


 

Dzieci biorące udział w kursie razem z rodzicami uczestniczą w nim bezpłatnie!

 

Termin: Miejsce: Cena:
22.01.2017 Warszawa *ITR – 350 pln ( plus 150 pln certyfikat ISSA – dla chętnych)
   *Pierwsza Pomoc – 250 pln (plus 150pln certyfikat IFR – dla chętnych )
 *ITR + Pierwsza Pomoc 500 pln (plus certyfikaty )

Więcej na temat szkolenia z ratownictwa morskiego znajdziecie na stronie poświęconej temu szkoleniu: ISSA ITR

Tutaj możecie pobrać ofertę w formie dokumentu PDF: Szkolenie ITR


 

Zapraszamy 

Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych


Skontaktuj się z nami:

Darek
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

Napisz do nas

Poznajcie opinie o nas

Wybrane rejsy i wydarzenia

IX Targi Nurkowe Podwodna Przygoda 2018 i Nurgres odbędą się w weekend 17-18 lutego 2018 r., na EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.  Zapraszamy na profil na Facebook-uTargi odbędą się w głównej hali nr 1 (budynek główny):
17 lutego (sobota) w godzinach      10:00 – 18:00
18 lutego (niedziela) w godzinach   10:00 – 16:00
Czytaj dalej >>>  

Zapraszamy na kurs radiooperatora SRC. Szkolenie to składa się z dwóch części: internetowej, gdzie sami udzielacie odpowiedzi w formularzu on-line i praktycznej, podczas której przećwiczycie istotne zagadnienia i zdacie egzamin. 
Czytaj dalej >>>  


Majówka... jak nie w Chorwacji to gdzie? Będzie kolorowo, smacznie i słonecznie! Żeglować będziemy na zwinnym jachcie Oceanis 36. Czy dołączysz do załogi?
Czytaj dalej >>>  

Indywidualne Techniki Ratownicze. Czy jest to kurs dla Ciebie? Nie! …. to znaczy nie tylko dla Ciebie… ten kurs jest dla Wszystkich!
Czytaj dalej >>>  

 

Odwiedź nasz kanał YouTube

Maciek C. IMG_8630 (376)