Szkolenie ITR w Warszawie


 

szkolenie ITRSzkolenie żeglarskie Sea Survival  – Indywidualne Techniki Ratownicze to jeden z ciekawszych kursów jakie mamy w naszej ofercie szkoleniowej.


kurs ratownictwa morskiegoJest to szkolenie przeprowadzane w dwóch etapach. Podczas części teoretycznej poznacie sprzęt ratunkowy dostępny na jachtach. Przybliżymy Wam sposób jego wykorzystania podczas sytuacji krytycznej na morzu.


Psychologia zachowań człowieka w stanie zagrożenia to ważny element kursu ratownictwa morskiego. W trakcie wykładów usłyszycie jak należy zachować się podczas wypadku, w trakcie akcji ratowniczej i podczas ewakuacji a jachtu.


Poznacie procedury wzywania pomocy. Zobaczycie na czym polega współpraca z ratownikami i tymi na łodziach, jak i w helikopterach ratowniczych. Częścią tego szkolenia jest też pierwsza pomoc. Tutaj zapoznacie się tylko z jej podstawowymi elementami ale chętni mogą wziąć udział w pełnym Kurskie Pierwszej Pomocy według standardów EFR.


Część praktyczna odbędzie się na basenie. Zobaczymy tam jak wygląda praca z tratwą ratunkową. Aktywujemy taką tratwę i kilkukrotnie przećwiczymy wejście do niej, co nie zawsze, a na pewno nie za pierwszym razem jest takie oczywiste!


Szkolenie to jest przeznaczone dla wszystkich, którzy planują wziąć udział w wyprawie morskiej żeglarskiej lub nurkowej. Oczywiście prowadzący takie rejsy morskie powinni wziąć udział w szkoleniu ITR na pewno!


 

Dzieci biorące udział w kursie razem z rodzicami uczestniczą w nim bezpłatnie!

 

Termin: Miejsce: Cena:
22.01.2017 Warszawa *ITR – 350 pln ( plus 150 pln certyfikat ISSA – dla chętnych)
   *Pierwsza Pomoc – 250 pln (plus 150pln certyfikat IFR – dla chętnych )
 *ITR + Pierwsza Pomoc 500 pln (plus certyfikaty )

Więcej na temat szkolenia z ratownictwa morskiego znajdziecie na stronie poświęconej temu szkoleniu: ISSA ITR

Tutaj możecie pobrać ofertę w formie dokumentu PDF: Szkolenie ITR


 

Zapraszamy 

Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych


Skontaktuj się z nami:

Dariusz Suchomski
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata Cisło
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

Poznajcie opinie o nas

Offshoreadventure i tu…i tam…

Wybrane rejsy i wydarzenia

Zapraszamy na Targi Nurkowe Podwodna Przygoda 03-05.03.2017.
Można nas znaleźć na stoisku numer 3 - ZEGLUJZE.PL
Planujemy kilka bardzo ciekawych ofert żeglarskich, nurkowych i wyprawowych.   
Czytaj dalej >>>  


Jednym z miejsc gdzie spędzimy nasz żeglarski sezon 2017 będzie piękna Sardynia... Będzie kolorowo, smacznie i słonecznie! Żeglować będziemy na zwinnym jachcie "Forfiter" Sun Oddyssey 34.2. Czy dołączysz do załogi?
Czytaj dalej >>>  

Indywidualne Techniki Ratownicze. Czy jest to kurs dla Ciebie? Nie! …. to znaczy nie tylko dla Ciebie… ten kurs jest dla Wszystkich!
Czytaj dalej >>>  

Odwiedź nasz kanał YouTube

Maciek C. IMG_8630 (376)