Tajlandia – nurkowanie pod żaglami

 


 

Tajlandia rejs morskiRejs morski po wodach Tajlandii to jeden z ciekawszych przystanków jaki kilka lat temu zawitał na naszej mapie żeglarskiej. Tajlandia to kraina, która zauroczyła nas „do reszty” dlatego jak co roku wracamy tam podczas żeglarsko – nurkowej wyprawy.


http://zeglujze.plBo jak tu nie ulec urokowi magii przepięknych widoków jakie roztaczają się wokół. Soczysta zieleń roślinności ozłocona promieniami słońca i do tego lazur wody…


Zobaczymy przeurocze parki narodowe z bajkową fauną i florą.  Zażyjemy odświeżającej kąpieli w górskich potokach, a wyciszy nas szum srebrzystych wodospadów… Odwiedzimy szereg tajemniczych świątyń owianych tysiącletnimi legendami.


 

To na ziemi! My jak zwykle nie będziemy ograniczali się do żeglowania i zwiedzania lądu. Obowiązkowym elementem naszego rejsu morskiego po wodach Tajlandii jest wizyta w świecie podwodnym. Będziemy nurkowali! Jak często, to zależy od załogi naszego rejsu. Możemy nurkować codziennie, a nawet 2-3 razy dziennie.


 

DSCN0132Na pokładzie będzie gościł doświadczony instruktor nurkowy, szkolący w systemie PADI, dlatego chętni będą mogli wziąć udział w szkoleniach nurkowych i zdobyć certyfikaty PADI.

 

 


 

Tajlandia

Kuchnia Tajska w dzisiejszych czasach nie jest już żadną tajemnicą… Wszyscy wiemy, że jest egzotyczna, smaczna i zdrowa.


 

Będziemy też mogli spróbować własnych sił i przygotowywać wykwintne dania na pokładzie jachtu… czy będzie równie smacznie, nie wiemy…. niewątpliwie będzie świeżo, produkty przecież dostaniemy ze słynnego pływającego targu.


 

Spędzimy tam cały miesiąc – mamy dla Was dwa terminy do wyboru!

Gdzie: Kiedy: Na czym: Za ile: Dostępność:
Tajlandia 22.02 – 05.03.2017 Lagoon 400    1100 Euro (miejsce na jachcie)  wolne miejsca
Tajlandia 12 – 22.02.2017 Lagoon 400    1100 Euro (miejsce na jachcie)  wolne miejsca

L400-new-modelJacht, na którym będziemy żeglowali, to nowy – z 2016 roku luksusowy katamaran Lagoon 400. Jest to przestronna i wygodna łódź idealna do że żeglowania rekreacyjnego i rodzinnego.


lagoon 400Wnętrze jest bardzo elegancko ale i praktycznie zaprojektowane i wykonane, co zapewnia komfort żeglugi i przyjemność z mieszkania.


Duży salon to miejsce gdzie cała 10-osobowa załoga może spędzać razem czas. 4 przestronne 2-osobowe kabiny pozwalają natomiast na zachowanie intymności podczas rejsu. Przestrzeń kabin jest wspaniale zagospodarowana gdyż mieści się tutaj szereg szafek, półek i szuflad.


Zewnętrzna część jachtu jest tak zaprojektowana aby swobodnie i bezpiecznie poruszać się po całym pokładzie, a łatwe zejście do wody pozwala na częste kąpiele w oceanicznych zatokach.


Nie można tu nie wspomnieć o wyposażeniu…. oczywiście oprócz obok obowiązkowego sprzętu nawigacyjnego jego elementem jest i klimatyzacja, i odsalarka wody!


Jeżeli macie ochotę poczytać więcej o naszych wyprawach żeglarskich, nurkowych i tych łączących oba te sporty wodne to wejdźcie w poniższy link http://zeglujze.pl/category/rejsy-morskie/, zapraszamy też do zapoznania się z galerią zdjęć z poprzednich rejsów morskich.


Do zobaczenia 

Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych

 

 

Skontaktuj się z nami:

Darek
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

Napisz do nas

Poznajcie opinie o nas

Wybrane rejsy i wydarzenia

IX Targi Nurkowe Podwodna Przygoda 2018 i Nurgres odbędą się w weekend 17-18 lutego 2018 r., na EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.  Zapraszamy na profil na Facebook-uTargi odbędą się w głównej hali nr 1 (budynek główny):
17 lutego (sobota) w godzinach      10:00 – 18:00
18 lutego (niedziela) w godzinach   10:00 – 16:00
Czytaj dalej >>>  

Zapraszamy na kurs radiooperatora SRC. Szkolenie to składa się z dwóch części: internetowej, gdzie sami udzielacie odpowiedzi w formularzu on-line i praktycznej, podczas której przećwiczycie istotne zagadnienia i zdacie egzamin. 
Czytaj dalej >>>  


Majówka... jak nie w Chorwacji to gdzie? Będzie kolorowo, smacznie i słonecznie! Żeglować będziemy na zwinnym jachcie Oceanis 36. Czy dołączysz do załogi?
Czytaj dalej >>>  

Indywidualne Techniki Ratownicze. Czy jest to kurs dla Ciebie? Nie! …. to znaczy nie tylko dla Ciebie… ten kurs jest dla Wszystkich!
Czytaj dalej >>>  

 

Odwiedź nasz kanał YouTube

Maciek C. IMG_8630 (376)