Wyprawy nurkowe


AqabaUnderwater2Wszyscy wiedzą jak bardzo ekscytujący i wciągający jest podwodny świat. Ale nie ma nic dziwnego w tym, że pod wodą znajdujemy błogi stan ukojenia… nurkowanie jest nam bardzo bliskie, bo to przecież nic innego jak początek. To właśnie pod wodą spędziliśmy pierwsze miesiące naszego życia…


 

Z nami możecie przeżywać ten początek kilka razy w roku i w wielu miejscach na całym Świecie. Zaczynając od gorącego Egiptu poprzez Kraibskie tropiki na egzotycznej Azji kończąc.


 

Darek S GOPR1247 (1)Organizujemy wyprawy poznawcze, gdzie oprócz nurkowania zwiedzamy piękne kraje i bierzemy czynny udział w poznawaniu kultury i obyczajów. Bo jak można być w Egipcie i nie odwiedzić atmosferycznej kawiarenki z sziszą. W Tajlandii natomiast naturalne jest oddanie się w cudownie zwinne ręce masażystki.


Prowadzimy też wyprawy typowo szkoleniowe. Nauczamy według standardów PADI. Professional Association of Diving Instructors to największa na świecie organizacja,szkoląca płetwonurków na wszystkich poziomach zaawansowania rekreacyjnego i zawodowego.


 Nasi instruktorzy to pasjonaci, zarówno nurkowania jak i nauczania. Na tego typu wyprawach czas jest określony według programu szkolenia w jakim bierzecie udział. Nie oznacza to jednak, że z innych przyjemności rezygnujemy…


 

Bartek BAR_8008 (320)Nasze wyprawy często łączą nurkowanie z żeglowaniem. Zapraszamy na nie również tych, którzy do nurkowania podchodzą jeszcze z dystansem. Fakt, że można tu po prostu mile spędzić czas i poznać wyjątkowych ludzi pozwala na pełne odprężenie i korzystanie z wakacji.


W wyprawach naszych najczęściej bierze udział nie więcej osób niż załoga jednego jachtu. Pozwala to na dobry kontakt z wszystkimi uczestnikami. Większość naszych początkowo tylko klientów utrzymuje z nami ciągły kontakt, nurkując, żeglując, spotykając się i polecając nas innym.


 

Dla grup możemy zorganizować wyprawę w dowolnie wybrany zakątek Świata.


 

Do zobaczenia!

Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych

Skontaktuj się z nami:

Darek
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

Napisz do nas

Poznajcie opinie o nas

Wybrane rejsy i wydarzenia

IX Targi Nurkowe Podwodna Przygoda 2018 i Nurgres odbędą się w weekend 17-18 lutego 2018 r., na EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.  Zapraszamy na profil na Facebook-uTargi odbędą się w głównej hali nr 1 (budynek główny):
17 lutego (sobota) w godzinach      10:00 – 18:00
18 lutego (niedziela) w godzinach   10:00 – 16:00
Czytaj dalej >>>  

Zapraszamy na kurs radiooperatora SRC. Szkolenie to składa się z dwóch części: internetowej, gdzie sami udzielacie odpowiedzi w formularzu on-line i praktycznej, podczas której przećwiczycie istotne zagadnienia i zdacie egzamin. 
Czytaj dalej >>>  


Majówka... jak nie w Chorwacji to gdzie? Będzie kolorowo, smacznie i słonecznie! Żeglować będziemy na zwinnym jachcie Oceanis 36. Czy dołączysz do załogi?
Czytaj dalej >>>  

Indywidualne Techniki Ratownicze. Czy jest to kurs dla Ciebie? Nie! …. to znaczy nie tylko dla Ciebie… ten kurs jest dla Wszystkich!
Czytaj dalej >>>  

 

Odwiedź nasz kanał YouTube

Maciek C. IMG_8630 (376)