Wyspy Kanaryjskie

 


Rejs karnawałowy na Wyspach Kanaryjskich…to nasza propozycja na pierwszą przygodę żeglarską tego roku.


Gdzie: Kiedy: Na czym: Za ile: Dodatkowe koszty: Dostępność:
Wyspy Kanaryjskie 07-14.02.2015 Bavaria 49 - PLN   (czarter jachtu)  Kasa jachtowa Dojazd  Rejs zakończony
Wyspy Kanaryjskie 14-21.02.2015 Bavaria 49 –  PLN   (czarter jachtu)  Kasa jachtowa Dojazd  rejs zakończony

 


Po kolorowym szaleństwie na lądzie przyjdzie czas na odpoczynek wśród kołyszących fal oceanu i płynących po niebie chmur.

Kiedy sezon żeglarski na Morzu Śródziemnym dobiega końca, zapraszamy na Wyspy Kanaryjskie – tu właśnie się zaczyna najlepszy czas na żeglowanie!

Dla pragnących wrażeń, wprawionych żeglarzy polecamy żeglowanie w strefach wiatrów o przyspieszonej prędkości.

Jeśli wolicie jednak relaks z widokiem na niezwykłe wulkaniczne krajobrazy, nic prostszego: od zawietrznej strony Wyspy Kanaryjskie oferują spokojne żeglowanie, większość portów i marin znajduje się w tej strefie.


 

 

 Gdzie…

Wyspy Kanaryjskie to wspaniałe widoki i różnorodny krajobraz,  począwszy od  pustynnych, przez górskie widoki po dziki busz prawie jak w Afryce.

Oprócz słonecznych, różnokolorowych plaż (są i czarne!) i nurkowania w krystalicznie czystych wodach zima na wyspach  to przede wszystkim czas karnawałowych szaleństw. Na wyspach w okresie od lutego do marca można zobaczyć drugie, zaraz po Rio de Janeiro, największe na świecie wielobarwne, uliczne parady.  Najwięcej atrakcji karnawałowych oferuje Teneryfa i tam rozpoczniemy nasz rejs.

Na czym…..

Bavaria 49 oferuje 5 dwuosobowych kabiny i duży salon,  w pełni wyposażoną kuchnię.  To bardzo komfortowy jacht, który z pewnością spełni Wasze oczekiwania.

Dojazd…

Z Warszawy możemy lecieć na Teneryfę tanimi liniami lotniczymi. Co ważne, jest to lot bezpośredni.

 


 

Do zobaczenia

Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych


Skontaktuj się z nami:

Dariusz Suchomski
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata Cisło
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

Poznajcie opinie o nas

Wybrane rejsy i wydarzenia

Zapraszamy na kurs radiooperatora SRC. Szkolenie to składa się z dwóch części: internetowej, gdzie sami udzielacie odpowiedzi w formularzu on-line i praktycznej, podczas której przećwiczycie istotne zagadnienia i zdacie egzamin. 
Czytaj dalej >>>  


Majówka... jak nie w Chorwacji to gdzie? Będzie kolorowo, smacznie i słonecznie! Żeglować będziemy na zwinnym jachcie Oceanis 36. Czy dołączysz do załogi?
Czytaj dalej >>>  

Indywidualne Techniki Ratownicze. Czy jest to kurs dla Ciebie? Nie! …. to znaczy nie tylko dla Ciebie… ten kurs jest dla Wszystkich!
Czytaj dalej >>>  

Odwiedź nasz kanał YouTube

Maciek C. IMG_8630 (376)